obddiags
ediagtoolsgmail.com

Pristatymas

 

  1. Prekių atsiėmimas KLAIPĖDOJE – NEMOKAMAI

Pristatymo laikas 24 valandos.

Užsakymų atsiėmimas Klaipėdoje yra nemokamas. Diagnostikos prietaisų atsiėmimą Klaipėdoje pasirinksite, kai įdėsite prekes į krepšelį ir prisijungsite (ar prisiregistruosite). Po užsakymo patvirtinimo ir apmokėjimo mes su Jumis susieksime per 24 valandas ir susitarsime dėl prekių atidavimo.

 

  1. Pristatymas į OMNIVA pašto terminalą – 2,99 EUR

Pristatymo laikas 1 – 3 darbo dienos.

Užsakytas prekes galite atsiimti Jums patogiu paros metu – pašto terminalai veikia kasdien, ištisą parą. OMNIVA pašto terminalų vietų sąrašas Lietuvoje

Kai tik Jūsų užsakymas bus pristatytas į pašto terminalą, gausite SMS Jūsų nurodytu mobilaus telefono numeriu ir el. laišką.

Atminkite - Jūsų užsakymas saugomas siuntų savitarnos terminale 3 dienas. Po 3 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas mums ir tik po papildomo apmokėjimo šį užsakymą galėsime Jums pristatyti į vietą ar LP Express pašto terminalą .

Atsiimti užsakymą iš LP Express siuntų savitarnos terminalo trunka ne daugiau 15 sekundžių: 1. Gavę pranešimą į mobilųjį telefoną arba elektroniniu paštu, eikite prie OMNIVA siuntų savitarnos terminalo, nurodyto SMS 2. Įveskite pranešimu abu gautuosius PIN kodus. 3. Paimkite siuntą iš automatiškai atsidariusio terminalo skyriaus ir uždarykite dureles

OMNIVA pašto terminalai stebimi 24 val., juose įrengtos video kameros. Jūsų ir siuntos saugumą užtikrins integruotos apsaugos priemonės bei vaizdo įrašinėjimas.

 

  1. Pristatymas per autobusų siuntas – 3,79 EUR

Pristatymo laikas 1 – 3 darbo dienos.

Darbo dienomis gavus apmokejimą iki 12:00 valandos prekės jus gali pasiekti ir tą pačią dieną. Siuntą reikės atsiimti Jūsų miesto autobusų stoties siuntų skyriuje per 5 darbo dienas.

Atminkite - Jūsų užsakymas saugomas autobusų siuntų skyriuje 5 dienas. Po 5 dienų Jums bus skaičiuojamas papildomas mokestis už saugojimą.

Įsitikinkite, kad Jūsų miesto autobusų stotyje yra siuntų skyrius.

 

  1. Pristatymas į Lietuvos pašto skyrių – 1,69 EUR

Pristatymo laikas 1 – 4 darbo dienos.

Užsakymą pristatysime į Lietuvos pašto skyrių pagal Jūsų nurodytą adresą.Kai Jūsų prekė bus išsiųsta, SMS žinute gausite registruotos siuntos numerį, pagal kurį galėsite sekti jos judėjimą. Siunta Jums bus pristatyta į namus. Jei Jūsų namuose nėra, paštininkas paliks pranešimą apie siuntos gavimą, tuomet siuntą turėsite atsiimti patys Jus aptarnaujančiame pašto skyriuje.

Atminkite - Jūsų užsakymas saugomas pašto skyriuje 15 dienų. Po 15 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas mums ir tik po papildomo apmokėjimo šį užsakymą galėsime Jums pristatyti į vietą ar pašto skyrių.

 

  1. Pristatymas į UŽSIENĮ per Lietuvos pašto skyrių – 8 EUR

Pristatymo laikas 5 – 15 darbo dienų.

(Pagrindini adresa parasykite Lietuvos, o pastabose nurodykite pilna užsienio adresa: Vardas, Pavardė; Adresas, Miestas, Šalis, Pašto Kodas ir t.t.)

 

 

 

 

Tuščia

0,00 €