obddiags
ediagtoolsgmail.com

Garantija ir grąžinimai

Mūsų parduodamiems prietaisams yra suteikiama 1 -12 mėn. garantija. Garantijos laikotarpis nurodomas prie prekės aprašymo.

Garantinės priežiūros – daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“, prekė grąžinama Pirkėjo sąskaita.

Prekės grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje (su instrukcija ir garantiniu talonu, jei buvo pateikta kartu su preke). Grąžinant būtina pridėti originalią sąskaitą faktūrą, kurią gaunate su preke, užpildytą.

Už daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. Jeigu daiktas nėra sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, Pardavėjas nepriima grąžinamo daikto.

Prekės nebus priimamos atgal, jei buvo naudojamos ir/arba buvo sugadintos ir/arba prarado prekinę išvaizdą (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais).

Jeigu pristatyta prekė neatitinka kokybės reikalavimų, Pirkėjas turi teisę kreiptis į obddiags.com el. parduotuvę dėl prekės remonto ar grąžinimo.

Dėl garantinio aptarnavimo prašome susisiekti, užpildant formą esančią kontaktuose nurodant užsakymo numerį, datą, savo vardą pavardę bei priežastis dėl kurių norite grąžinti.

Tuščia

0,00 €